"Konečne niekto,
       kto rozumie realitám"
"Najlepšie služby
       a právna podpora"

Profil spoločnosti

 

Realitná kancelária REAL21 Slovensko pôsobí na trhu už viac ako 5 rokov. Za toto obdobie sme pre našich klientov zrealizovali nespočetné množstvo realitných obchodov. Máme zastúpenie v niekoľkých slovenských krajoch, najmä však v Trenčianskom a Žilinskom kraji. Naše aktivity siahajú aj do zahraničia, kde máme intenzívnu spoluprácu v Českej a Poľskej republike.

Naším základným heslom je: "náš zákazník, náš pán". Naši klienti sú u nás vždy na prvom mieste. Snažíme sa im poskytovať komplexné realitné služby, v rámci ktorých majú naši klienti kompletný realitný, právny, ako aj ekonomický servis.

Našou najväčšou devízou sú profesionálny prístup a veľmi široké inzertné pokrytie realitného trhu, ktoré je podporené silnou internetovou podporou a tiež prepojením na viac ako 150 realitných a inzertných portálov pôsobiaich na slovenskom realitnom trhu.

Chceme Vám pomáhať hľadať a predávať Vaše nehnuteľnosti profesionálne, rýchlo, jednoducho a bez starostí. Poskytneme Vám istotu korektného dotiahnutia realitného obchodu.

Budeme veľmi radi, ak sa na nás obrátite. My sme tu pre Vás. Sme pripravení plniť Vaše sny.

Váš tím REAL21